Yazı

Web & Grafİk Bilimleri Akademİsİ nedir ?
training

Günümüzde çok aranan çalışan ihtiyacı Web Master, Web Programmer ve Grafik Tasarımcısıdır. Web & Grafik Bilimleri Akademisi eğitimi, bu tüm programlar konusunda kendini yetiştirmek isteyenler için Türkiye'de içerik olarak en kapsamlı biçimde verilmekte olan özel bir pakettir. Tamamı uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış bu eğitim programında eğitim programına katılacak kursiyerlere sektörün ihtiyaç ve gereksinimlerine yetiştirilmek üzere tasarımcılar yetiştirilir.

Çoğu eğitim kurumunda sadece programları ezbere dayalı öğretmeye yönelik anlayışla verilen Web Tasarım, Web Programlama ve Grafik Tasarımı eğitimleri, MİKROSİS Bilgisayar Eğitim Merkezi konularında profesyonel piyasa tecrübesi olan deneyimli eğitmenler tarafından uygulamalı olarak verilmektedir.

Dolayısıyla amaç sadece programların kullanımını aktarmak değil kursiyerin program sonunda çalışacağı iş piyasasının gereksinimlerini karşılayacak duruma gelmesini sağlamak ve öğretilen programların kullanımını işler hale getirebilecek kişiler yetiştirmektir.MİKROSİS’DE Web & Grafİk Bİlİmlerİ Akademİsİ
training

Microsoft Eğitim Merkezi, ADOBE Lisanslı Eğitim Merkezi ve ECDL Test Merkezi olan Mikrosis Eğitim Merkezi’nde, Web & Grafik Bilimleri eğitimi alan kursiyerler, eğitim sonrası Dünya’nın her yerinde geçen sertifikalara sahip olabilir, iş başvurularında kullanım yetkinliklerini ispat edebilirler..


Web & Grafİk Bİlİmlerİ Akademİsİ EĞİTİMİNE KİMLER KATILABİLİR?
training

Temel bilgisayar bilgisi olan, reklâmcılığa, web tasarımına ve internet programcılığına hevesli her kullanıcı katılabilir. Katılımcıların web, internet programlama, grafik, reklâm, renk, kâğıt, matbaa ve baskı bilgisine sahip olmalarına hiç gerek yoktur. Gerekli altyapı, uzman eğitmenlerimizce örnek materyaller üzerinden kazandırılacaktır.

Web & Grafİk Bilimlerİ Akademİsİ EĞİTİM İÇERİĞİ
training
WEB & GRAFİK bİlİmleri akademİsİ KONSEPTİ
Web & Grafik Bilimleri Akademisi eğitimi, kişilerin kendi web sitelerini tasarlayabilir,kendi e-ticaret sitelelerini yapabilir,web tasarım stüdyolarında çalışabilir,ajans ve maatbalarda çalışabilir,çalıştıkları firmaların web sitelerini graifk tasarımlarını tasarlayabilir ya da FREELANCE olarak bedellendirecekleri projeler hazırlayabilmelerine yönelik, geliştirilmiştir.
bÖLÜM 1. GRAFİK TASARIM
 »  Temel Tasarım Bilgileri,Matbaa Dizimi,Baskı Teknikleri
10 Saat
 » ADOBE PHOTOSHOP
45 Saat
 » MACROMEDIA FREEHAND
35 Saat
 » CORELDRAW
25 Saat
 » QUARKXPRES
10 Saat
BÖLÜM II. WEB TASARIM
 »  Web Tasarımına Giriş, Web'in Temel Kuralları, İnternet Nedir
10 Saat
 » HTML ile Kod Mantığını Anlamak
24 Saat
 » Adobe Photoshop 8.0 İle Web Sayfası Oluşturmak Image Ready
15 Saat
 » Dreamweaver İle Web Sitesi Tasarımı Yapmak
30 Saat
 » Flash 8.0 İle Zengin İçerikli Tasarımlar Yapmak
16 Saat
 » Fireworks 8.0 İle İnteraktif Tasarım Yapmak
16 Saat
 » Frontpage 2003 Web Tasarımı Yapmak
14 Saat
BÖLÜM III. WEB PROGRAMLAMA VE E-TİCARET
 »  Web Programlamaya Giriş, Web’in Temel Kuralları, İnternet
10 Saat
 » HTML, Java******, CSS, XHTML
40 Saat
 » ASP (Active Server Pages) ve E-Ticaret (E-Commerce)
60 Saat
 » XML

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !